Regionalny Doradca Techniczno–Handlowy

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

miejsce pracy: woj. mazowieckie, łódzkie, lubelskie i podlaskie

Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne dla projektantów wentylacji i w regionie;
  • wsparcie techniczne dla firm instalacyjnych i dystrybutorów firmy Lindab;
  • pozyskiwanie nowych klientów (w tym generalni wykonawcy i inwestorzy);
  • udział w przygotowaniu technicznym i handlowym ofert oraz w negocjacjach;
  • budowanie trwałych relacji z klientami firmy;
  • spotkania handlowe;
  • promowanie produktów Lindab (elementy dystrybucji powietrza, centrale wentylacyjne, wentylacja pożarowa);
  • dobór techniczny urządzeń oraz elementów dystrybucji powietrza.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: inżynieria środowiska;
  • doświadczenie w sprzedaży i wsparciu technicznym w zakresie urządzeń technicznych HVAC;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • praktyczna znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office, znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem);
  • prawo jazdy kat. B;
  • samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy oraz kreatywność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, pikniki rodzinne, obchodzenie jubileuszy oraz inne akcje wspierające satysfakcję i integracje pracowników;
  • szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne umożliwiające rozwój dalszych kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych;
  • program poleceń pracowniczych;
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty, nadal możesz zostawić u nas swoje CV: kliknij w ten link »

Polityka prywatności kandydatów do pracy: pobierz w formacie .pdf