Brisse

Brisse

Brisse to marka własna Lindab, oferująca klimatyzatory, które łączą w sobie takie cechy jak doskonała jakość oraz niezwykle przystępna cena. Filozofia marki opiera się na dostarczaniu klientom nie tylko skutecznych rozwiązań do utrzymania komfortowej temperatury, ale także na zrównoważonym podejściu do środowiska.

Co sprawia, że marka Brisse jest niezwykła? Przede wszystkim ekologia. Marka zobowiązuje się do minimalizowania wpływu na środowisko poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii, ograniczanie zużycia energii oraz używanie ekologicznych materiałów w produkcji.

Do tej pory marka znana była przede wszystkim instalatorom, jednak obecnie rozszerza działalność na kolejne segmenty rynku takie jak dystrybucja oraz inwestycje budowlane.

Urządzenia marki Brisse, produkowane są w Chinach przez jedną z największych firm działających w branży HVAC oraz RTV/AGD. Spełniają wszelkie normy jakościowe i posiadają odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu są chętnie kupowane przez polskich klientów.