Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Spełniając najwyższe wymagania naszych klientów firma Lindab oferuje produkty, które w maksymalnym stopniu optymalizują relację jakości do ceny. Nasze produkty idealnie wpisują się w oczekiwania użytkowników dzięki skutecznemu połączeniu niskiego kosztu i eksploatacji oraz zaawansowanych technologii - dotyczy to zarówno produkcji własnej, jak i produktów importowanych.

Dbamy o świeże powietrze i komfort wszystkich użytkowników - oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie u odbiorców indywidualnych a także biznesowych - w budynkach biurowych i obiektach komercyjnych. Szeroka oferta Lindab obejmuje różne modele jednostek ściennych, kanałowych i kasetonowych oraz przypodłogowo-podsufitowych dostosowanych do wymagań naszych klientów.


Nowa era prawdziwej inteligencji klimatyzatorów.

TCL to nowa marka klimatyzatorów wprowadzona do oferty Lindab. Decyzja o nawiązaniu współpracy ze znanym na całym świecie koncernem TCL to odpowiedź na sygnały płynące z rynku i zapotrzebowanie klientów ceniących najwyższą jakość, nowoczesne rozwiązania technologiczne i dobrą relację jakości do ceny. Klimatyzatory ścienne serii Elite to rozwiązanie skierowane do tych inwestorów, którzy poszukują dobrej jakości w przystępnej cenie. W ofercie Lindab znajdują się modele XA71 i XA81 wyróżniające się stylowym, nowoczesnym wzornictwem i wysoką klasą energetyczną urządzeń A++/A+ oraz ekologicznym czynnikiem R32. Jednostki wyposażone są w szereg nowoczesnych funkcji poprawiających komfort użytkowników w klimatyzowanym pomieszczeniu m.in.: I Feel - dodatkowy czujnik temperatury w pilocie, I Set - dedykowany przycisk dla ustawień osobistych, Inteligentny nawiew - tryb chłodnej mgiełki lub ciepły nawiew od dołu i Pamięć ustawień żaluzji.

Więcej informacji na: tcl.lindab-polska.pl.


Harmonijne połączenie nowoczesnej technologii i funkcjonalnej estetyki.

Urządzenia marki Mistral to bogaty wybór nowoczesnych jednostek wyróżniających się wysoką energooszczędnością, cichą pracą, prostym montażem, minimalną konserwacją i rozbudowanymi funkcjami dodatkowymi. Połączenie atrakcyjnych cen i zaawansowanej technologii (w ramach systemu MULTI DC Inverter do wydajnej jednostki zewnętrznej można podłączyć nawet 5 różnych jednostek wewnętrznych) sprawia, że cieszą się one stale rosnącym zainteresowaniem klientów. Urządzenia marki Mistral, spełniają wszystkie wymogi norm jakościowych i są gwarancją najwyższej niezawodności w działaniu. Mistral to wysokie parametry, potwierdzone licznymi certyfikatami, funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd.

Więcej informacji na: mistral.lindab-polska.pl.


Tajemnica komfortu tkwi w jakości.

Lindab od kilkunastu lat z powodzeniem wprowadza na rynek i jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę urządzeń marki Galanz. Z racji wysokiej jakości urządzeń i nowoczesnej estetyki marka ta cieszy się zasłużonym uznaniem wśród naszych klientów również ze względu na zastosowanie najnowszych rozwiązań podnoszących efektywność pracy urządzeń i doskonałe parametry w zakresie energooszczędności. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań podnoszących efektywność pracy klimatyzatorów urządzenia te posiadają doskonałe parametry w zakresie energooszczędności, czego potwierdzeniem jest wysoka efektywność na poziomie SCOP 4,0. W naszej ofercie dostępne są klimatyzatory ścienne, klimakonwektory kanałowe i kasetonowe oraz klimakonwektory przypodłogowo-podsufitowe.

Więcej informacji na: galanz.lindab-polska.pl.

Akcesoria i materiały montażowe

Uzupełnieniem oferty produktowej są materiały montażowe do klimatyzatorów zaczynając od mocowań skraplaczy, przez rury i czynniki chłodnicze, kończąc na produktach do czyszczenia urządzeń klimatyzacyjnych.

Więcej informacji na: www.centrumklima.pl.