Specjalista ds. IT

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

miejsce pracy: Wieruchów

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie pracy sieci LAN oraz VLAN,
  • wdrażanie i rozwijanie systemów klasy RPA (UiPath, Power Automate),
  • konfiguracja sieci komputerowych w warunkach firmy produkcyjnej,
  • wykonywanie czynności związanych z diagnozą usterki, zgłaszanie napraw do firmy serwisowej,
  • doświadczenie w instalacji i konfiguracji stacji roboczych i urządzeń mobilnych,
  • bieżące wsparcie (zdalne oraz lokalne) pracowników firmy w obszarze IT - hardware i software.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, a przede wszystkim pasja, zainteresowanie tematyką z obszaru informatyki i chęć rozwoju,
  • znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym,
  • praca z systemem klasy ERP (znajomość IMPULS-Evo będzie atutem),
  • znajomość zagadnień sieciowych, bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • znajomość systemów operacyjnych rodziny Microsoft Windows,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office – szczególnie Excel,
  • znajomośc zagadnień związanych z RPA,
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • program „poleć pracę”,
  • nagroda za staż pracy,
  • pakiet szkoleń.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Polityka prywatności kandydatów do pracy: pobierz w formacie .pdf