Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

miejsce pracy: Wieruchów

Opis stanowiska:

  • konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych oraz sprzętu elektrycznego;
  • utrzymanie ciągłości ruchu parku maszynowego;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz elektrycznej;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • samodzielność oraz komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej;
  • dokładność, rzetelność, chęć podjęcia długofalowej współpracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełni udokumentowane;
  • stabilną i ugruntowaną pozycję firmy na rynku międzynarodowym (brak sezonowości);
  • możliwość rozwoju dalszych kwalifikacji oraz umiejętności;
  • nagrody za staż pracy, celebracja jubileuszy i ważnych uroczystości wewnątrz firmy (m.in. dwie godziny dla rodziny, pikniki rodzinne);
  • świeże owoce, herbata, kawa, dostęp do dystrybutora z wodą gazowaną i niegazowaną oraz przekąsek słonych i słodkich;
  • atrakcyjne warunki pracy, karta medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe;
  • wysokie standardy BHP.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Polityka prywatności kandydatów do pracy: pobierz w formacie .pdf