Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów Mistral i TCL

Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów...

Wszystkich instalatorów i dystrybutorów a także osoby zainteresowane montażem urządzeń klimatyzacyjnych zapraszamy do udziału w specjalnym szkoleniu praktycznym z montażu i serwisu klimatyzatorów marek będących w ofercie Lindab: Mistral i TCL.

Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów to jednodniowe szkolenie przeznaczone dla osób, które chciałyby otrzymać kompendium wiedzy z zakresu instalacji i serwisu klimatyzatorów. Podczas szkolenia, prowadzonego przez doświadczonego eksperta, uczestnicy zapoznają się m.in. z nazewnictwem i zastosowaniem niezbędnych narzędzi, doborem odpowiedniej wydajności urządzenia do wymiarów i typu pomieszczenia w którym ma być zastosowane, podstawowych czynności związanych z montażem.

Informujemy, że dla uczestników szkolenia, którzy przestawią Certyfikat dla Przedsiębiorców „F-GAZ/P” istnieje możliwość wystawienia Certyfikatu Lindab potwierdzającego Autoryzację montażu i serwisu klimatyzatorów marek Mistral i TCL.

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 15 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

  • 250 PLN brutto dla pierwszej,
  • 150 PLN brutto dla każdej kolejnej osoby reprezentującej tę samą Firmę.

Szkolenie należy opłacić od razu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas w ciągu 30 minut od rejestracji. Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę i skorzystać ze zniżki - podaj również Ich dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm.

Miejsce szkolenia:

Lindab Sp. z o.o.,
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144,
05-850 Ożarów Mazowiecki

Dla osób przyjeżdzających samochodem zapewniamy miejsce parkingowe.

Harmonogram szkolenia:

09:00
Prezentacja ogólna firmy.
09:15
Klimatyzatory.
Omówienie poszczególnych typów klimatyzatorów, najnowsze modele dostępne w ofercie Lindab
09:45
Przerwa na kawę.
10:00
Wprowadzenie do montażu i serwisu klimatyzatorów.
Podstawy termodynamiki, rodzaje urządzeń chłodniczych
12:30
Przerwa na lunch.
13:00
Praktyczny montaż klimatyzatorów Mistral i TCL
Zasady dobierania, budowa urządzeń, ogólne zasady montażu, materiały montażowe

Serwisowanie klimatyzatorów.
Budowa urządzeń, ogólne zasady serwisu, serwisowanie
15:00
Rozdanie certyfikatów i zakończenie szkolenia.