Montaż systemów wentylacji bytowej a efektywność instalacji

Montaż systemów wentylacji bytowej a...

Zapraszamy instalatorów instalacji wentylacyjnych na praktyczne, kompleksowe szkolenie, podczas którego poznają podstawowe zasady montażu systemów wentylacji bytowej.

Praktyczne szkolenie dla instalatorów skierowane jest do fachowców, którzy na co dzień zajmują się montażem systemów wentylacyjnych i przeciwpożarowych. Podczas szkolenia uczestnicy poznają zasady poprawnego montażu klap przeciwpożarowych w przegrodach budowlanych i instalacjach wentylacyjnych. Dowiedzą się, jakie nietypowe rozwiązania w zakresie klap przeciwpożarowych oferuje Lindab. Nasz ekspert zaprezentuje również urządzenia do pomiaru szczelności instalacji wentylacyjnej oraz wyjaśni uczestnikom jaki wpływ ma poprawny montaż na szczelność instalacji oraz energooszczędność budynku.

Organizator zapewnia materiały szkoleniowe. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikaty.

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 20 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

  • 50,00 PLN brutto.

Szkolenie należy opłacić od razu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas w ciągu 30 minut od rejestracji. Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę i skorzystać ze zniżki - podaj również Ich dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm.

Miejsce szkolenia:

Lindab Sp. z o.o.,
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144,
05-850 Ożarów Mazowiecki

Dla osób przyjeżdzających samochodem zapewniamy miejsce parkingowe.

Harmonogram szkolenia:

09:00
Rozpoczęcie szkolenia.
09:05
Omówienie podstawowych zasad montażu systemów wentylacji bytowej, porównanie systemu uszczelkowego z systemem bezuszczelkowym.
10:00
Przerwa kawowa.
10:10
Klapy przeciwpożarowe:
  • zasady poprawnego montażu klap przeciwpożarowych w przegrodach budowlanych i instalacjach wentylacyjnych;
  • zmiana konfiguracji klapy ppoż., jej testowanie oraz naprawa.
12:00
Przerwa na lunch.
12:30
Praktyczny montaż układów wentylacyjnych:
  • wpływ jakości montażu na szczelność układu;
  • badanie szczelności za pomocą urządzenia LTEST 600;
  • warunki wykonywania pomiarów;
  • obsługa urządzenia.
14:15
Pytania uczestników, rozdanie certyfikatów, zakończenie szkolenia.