VAV Lindab - systemy ze zmienną ilością powietrza

VAV Lindab - systemy ze zmienną ilością...

Zapraszamy projektantów instalacji wentylacyjnych na szkolenie online będące krótkim, lecz intensywnym przeglądem najciekawszych rozwiązań oraz nowości dostępnych w ofercie Lindab Indoor Climate Solutions. Eksperci Lindab ICS w sposób przystępny przedstawią najciekawsze produkty, ich możliwe zastosowanie oraz parametry, a także odpowiedzą na pytania uczestników.
 

Szkolenia online powstały z myślą o projektantach, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami technicznymi pojawiającymi się w branży HVAC, aby projektować jak najbardziej zaawansowane, wydajne i energooszczędne systemy wentylacyjne i tym samym współtworzyć zrównoważone budynki. W czasie szkolenia eksperci dokonają przeglądu dedykowanych produktów systemu oraz zaprezentują budowę schematów systemu Lindab VAV. W programie szkolenia również prezentacja platformy lindQST, która umożliwia dobór urządzeń technicznych z oferty Lindab oraz symulację ich pracy.
 

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 30 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

  • bezpłatne!

Miejsce szkolenia:

online (link do transmisji zostanie wysłany na podany adres e-mail).

Harmonogram szkolenia:

11:00
Rozpoczęcie szkolenia.
11:05
Lindab VAV:
  • przegląd produktów i akcesoriów;
  • dobór urządzeń, schematy okablowania;
  • przykładowe układy i zastosowanie.
12:30
Zakończenie szkolenia.