Seminarium szkoleniowe dla projektantów - poziom zaawansowany

Seminarium szkoleniowe dla projektantów -...

Zapraszamy projektantów instalacji wentylacyjnych na praktyczne szkolenie na poziomie zaawansowanym dla użytkowników programu CADvent oraz programu doborowego lindQST. Są to rozwiązania Lindab IT Solutions, które ułatwiają codzienną pracę i umożliwiają tworzenie zaawansowanych projektów systemów wentylacyjnych.

Seminarium szkoleniowe przeznaczone jest dla osób z zakupioną licencją programu CADVent, które dobrze znają program i chciałyby doskonalić swoje umiejętności w pracy z nim. Każdy uczestnik musi mieć własnego laptopa z działającymi programami AutoCAD (2013-2022) oraz CADvent.

Seminaria szkoleniowe dla projektantów to szkolenia skierowane do praktyków z biur projektowych odpowiedzialnych za tworzenie właściwego klimatu w nowoczesnych budynkach. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i rewolucyjnymi technologiami przyszłości dla branży HVAC z oferty Lindab, ich konstrukcją i zastosowaniem oraz otrzymają praktyczne porady od ekspertów i inżynierów Lindab. Ponadto, mają możliwość poznania szerokiego zakresu profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions. Maksimum wiedzy merytorycznej i przełomowe technologie przyszłości tylko na szkoleniu dla projektantów.

Szkolenie odbędzie się on-line przez aplikację MS Teams.

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 20 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

  • bezpłatne!

Miejsce szkolenia:

online (link do transmisji zostanie wysłany na podany adres e-mail).

Harmonogram szkolenia:

09:00
Rozpoczęcie szkolenia.
09:05
CADvent:
  • dostosowanie ustawień bibliotek CADvent (edycja bibliotek: Layer Template, Layer Properties i Text Template);
  • definiowanie własnych produktów z bloku Acad;
  • dodawanie opisów tekstowych/etykiet;
  • współpraca CADvent z platformą lindQST.
11:00
Pytania i odpowiedzi i zakończenie szkolenia.