Produkty Lindab Indoor Climate Solutions, lindQST i podstawy CADvent (LTEST i belki)

Produkty Lindab Indoor Climate...

Zapraszamy projektantów instalacji wentylacyjnych na praktyczne, kompleksowe szkolenie podczas którego nie tylko nauczą się podstaw projektowania w programie CADvent oraz doboru urządzeń na platformie lindQST, ale również poznają zaawansowane rozwiązania techniczne Lindab Indoor Climate Solutions dla systemów wentylacyjnych oraz wydajne pompy ciepła.

Nasze szkolenia skierowane są do praktyków z biur projektowych odpowiedzialnych za tworzenie właściwego klimatu w nowoczesnych budynkach. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i rewolucyjnymi technologiami przyszłości dla branży HVAC z oferty Lindab, ich konstrukcją i zastosowaniem oraz otrzymają praktyczne porady od ekspertów i inżynierów Lindab. Ponadto, mają możliwość poznania szerokiego zakresu profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions. Maksimum wiedzy merytorycznej i przełomowe technologie przyszłości tylko na szkoleniu dla projektantów.

Każdy uczestnik szkolenia musi mieć własnego laptopa z działającymi programami AutoCAD (2013-2022) oraz CADvent.

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 15 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

  • 50,00 PLN brutto.

Szkolenie należy opłacić od razu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas w ciągu 30 minut od rejestracji. Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę i skorzystać ze zniżki - podaj również Ich dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm.

Miejsce szkolenia:

Lindab Sp. z o.o.,
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144,
05-850 Ożarów Mazowiecki

Dla osób przyjeżdzających samochodem zapewniamy miejsce parkingowe.

Harmonogram szkolenia:

10:00
Rozpoczęcie szkolenia.
10:05
Prezentacja firmy i produktów Lindab Indoor Climate Solutions.
10:30
CADvent:
  • podstawy projektowania w programie CADvent;
  • przygotowanie ustawień programu do prawidłowego rysowania instalacji;
  • ustawienie nazw warstw / kolorów warstw / jednostki / rodzajów systemu / podręcznego menu.
lindQST:
  • przykładowy dobór urządzeń i ich symulacja na platformie online lindQST.
12:00
Przerwa na lunch.
12:30
LTEST:
  • pokaz próby szczelności oraz przeprowadzanie testów przez uczestników.
13:30
Pompy ciepła:
  • prezentacja gruntowych przemysłowych pomp ciepła IGLU oraz pomp ciepła powietrze-woda Mistral.
14:30
Pytania uczestników, rozdanie certyfikatów i zakończenie szkolenia.

Formularz zgłoszeniowy

Data szkolenia:*

*

Zgłaszasz się jako:*

Ilość osób:*

Dane podstawowe:

Dane kontaktowe:

Kod płatności:*

Zgody formalne:Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.