Podstawy projektowania w programie REVIT PlugIn oraz platforma doborowa lindQST

Podstawy projektowania w programie REVIT PlugIn...

Zapraszamy projektantów instalacji wentylacyjnych na praktyczne szkolenie online, podczas którego poznają oni podstawy projektowania w programie REVIT PlugIn oraz poznają platformę doborową online lindQST, umożliwiającą również symulację pracy urządzeń wentylacyjnych.

Szkolenia online dla projektantów to krótkie, 2-godzinne merytoryczne spotkania skierowane do praktyków z biur projektowych odpowiedzialnych za tworzenie właściwego klimatu w nowoczesnych budynkach. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w ofercie Lindab, ich konstrukcją i zastosowaniem oraz otrzymania praktycznych porad od ekspertów i inżynierów Lindab. Maksimum wiedzy merytorycznej, praktycznej i przełomowe technologie przyszłości tylko podczas naszych szkoleń online!

Szkolenie odbędzie się w aplikacji Teams. Po jego ukończeniu uczestnikom zostaną przesłane certyfikaty w wersji cyfrowej.

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 50 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

  • bezpłatne!

Miejsce szkolenia:

online (link do transmisji zostanie wysłany na podany adres e-mail).

Harmonogram szkolenia:

10:00
Rozpoczęcie szkolenia.
10:05
Prezentacja firmy i produktów Lindab Indoor Climate Solutions.
10:20
REVIT PlugIn:
  • podstawy projektowania instalacji Lindab w programie.
10:45
Prezentacja platformy online lindQST:
  • przykładowy dobór nawiewnika;
  • symulacja pracy urządzeń.
11:45
Pytania uczestników i zakończenie szkolenia.