Aktywne i pasywne belki chłodzące oraz ich dobór w programie lindQST

Aktywne i pasywne belki chłodzące oraz ich...

Zapraszamy projektantów instalacji wentylacyjnych na szkolenie online, którego tematem będą aktywne i pasywne belki chłodzące oraz ich właściwy dobór w programie lindQST. Szkolenie odbędzie się online przez aplikację MS Teams.

Szkolenia online dla projektantów to krótkie, 2-godzinne spotkania skierowane do praktyków z biur projektowych odpowiedzialnych za tworzenie właściwego klimatu w nowoczesnych budynkach. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla belek aktywnych i pasywnych w ofercie Lindab, ich konstrukcją i zastosowaniem oraz otrzymają praktyczne porady od ekspertów i inżynierów Lindab. Poznają również program doborowy lindQST, który umożliwia profesjonalny dobór i symulację pracy belek chłodzących oraz innych urządzeń z oferty Lindab ICS. Maksimum wiedzy merytorycznej, praktycznej i przełomowe technologie przyszłości tylko podczas naszych szkoleń online!

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 20 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

  • bezpłatne!

Miejsce szkolenia:

online (link do transmisji zostanie wysłany na podany adres e-mail).

Harmonogram szkolenia:

10:00
Rozpoczęcie szkolenia.
10:05
Rozwinięcie tematu szkolenia:
  • aktywne i pasywne belki chłodzące - zasada działania;
  • przedstawienie produktów ACB i PCB Lindab;
  • prezentacja bezpłatnej platformy doborowej lindQST;
  • dobór i obliczanie belki w lindQST;
  • rozwiązania IT dla belek Lindab - Revit PlugIn i AutoCAD (CADvent).
12:00
Zakończenie szkolenia.