Nastaw się na mniej

Nastaw się na mniej

Dlaczego "Nastaw się na mniej"?

Ponieważ mniej znaczy więcej, szczególnie w przypadku produktów ze stali produkowanych przez Lindab. Stal to jeden z niewielu materiałów, który niemal w stu procentach podlega recyklingowi. Przekłada się to na mniejsze zużycie surowców i zmniejszenie ilości dwutlenku węgla emitowanego do atmosfery. Stal pozwala nam również opracowywać rozwiązania, które są zarazem solidne i bardzo lekkie. Oznacza to także mniej wysiłku przy wznoszeniu budynków, mniejsze koszty transportu na miejsce budowy i mniejsze zużycie paliwa. Dzięki stali możemy również stworzyć skuteczne rozwiązania izolacyjne i wentylacyjne. Oznacza to mniejsze straty energii. To tylko kilka przykładowych sposobów, dzięki którym upraszczamy budowanie, zmniejszając zarazem negatywny wpływ na środowisko.

Jak polepszyć klimat zmniejszając straty energii?

Nastaw się na mniej.

Jeśli zajrzycie Państwo do wnętrza budynku i zobaczycie okrągły kanał wentylacyjny, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to część systemu Lindab. Projektujemy systemy okrągłych kanałów wentylacyjnych, ponieważ są one bardzo korzystne w porównaniu do tradycyjnych systemów prostokątnych. Mniejsze zużycie energii, oszczędniejsza eksploatacja i mniej hałasu to tylko niektóre zalety takiego rozwiązania. Jest to możliwe dzięki szczelności naszych systemów okrągłych. Kształt ten przedstawia inną znaczącą korzyść dla środowiska: pozwala on zużyć 25 procent mniej stali niż system prostokątny.

W Lindab nieprzerwanie opracowujemy rozwiązania, które ułatwiają stworzenie zdrowego klimatu w pomieszczeniach oraz oszczędzanie energii. Na przykład, wentylacja, chłodzenie i oświetlenie mogą być dostosowywane automatycznie w zależności od liczby osób obecnych w danym momencie w pomieszczeniu. Projektujemy nasze rozwiązania używając stali, materiału dobrze nadającego się do recyklingu, który pozwala nam na projektowanie cienkich, lekkich produktów, wymagających mniej materiału i mniejszego zużycia energii. Co więcej zachowany jest minimalny poziom emisji.

Niezależnie od tego, jakiej wentylacji Państwo potrzebują, nie tylko proponujemy najbardziej niezawodne i oszczędne rozwiązanie z możliwych, lecz także zapewniamy pełne wsparcie, inteligentne narzędzia oraz wiele porad.

Jak wydać mniej i zyskać bardziej ekologiczny dom?

Nastaw się na mniej.

Od produktów instalacji dachowych budynków mieszkalnych do instalacji odprowadzania wód deszczowych i przemysłowych okładzin ściennych. Lindab dostarcza wszelkiego rodzaju części budowlanych wysokiej jakości. Jednak nasza oferta to w rzeczywistości coś więcej niż pojedyncze części. Wybierając nasze rozwiązania, uzyskują Państwo dostęp do całego portfolio kompatybilnych elementów. Oznacza to, że kolory naszych poszczególnych dachów pasują do naszej instalacji odprowadzania wód deszczowych. Oznacza to, że projektujemy nasze rozwiązania wyposażając je w inteligentne funkcje, które pomogą Państwu szybciej wykonać pracę.

Co ważniejsze, nasze rozwiązania wykonane są ze stali. Dzięki temu są one lekkie, mocne i trwałe, co umożliwia Państwu oszczędzanie na transporcie i konserwacji. A ponieważ stal w pełni nadaje się do recyklingu, nasze rozwiązania pozwalają nie tylko zmniejszyć koszty i nakład pracy, lecz także obniżyć emisję dwutlenku węgla.

Jak zużywać mniej czasu i energii w budownictwie wielkogabarytowym?

Nastaw się na mniej.

Nieważne, czy chodzi o nowy magazyn, centrum handlowe, budynek fabryczny czy też salon samochodowy. Kiedy pilnie potrzebują Państwo budynków na miarę, bez zbędnego wysiłku i przepłacania, Lindab Building Systems to naturalny wybór.

Nasze ponad czterdziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam uzyskać cenną wiedzę dotyczącą sposobu planowania, budowania i konserwacji budynków wielkogabarytowych przy zachowaniu niskich kosztów i niewielkiej ilości materiałów - zużywamy aż do 15 procent mniej stali.

Dzięki naszym narzędziom planistycznym będą Państwo dokładnie wiedzieć, ile materiałów zostanie wykorzystanych, a nawet można będzie przewidzieć przyszłe zużycie energii.

Budynki Lindab zużywają bardzo mało energii. Nie tylko dlatego, że używamy elementów wykonanych ze stali, czyli materiału budowlanego podlegającemu recyklingowi, ale również dlatego, że zużycie energii w końcowym budynku jest zminimalizowane dzięki inteligentnym rozwiązaniom wentylacyjnym i izolacyjnym. Możemy również dołączyć do budynków alternatywne źródła energii, takie jak panele słoneczne, dzięki czemu będą one miały jeszcze bardziej zrównoważony charakter.

Od początkowego projektu, aż do końcowego etapu budowy i montażu, Lindab będzie pomagał Państwu przekształcić Państwa nowy budynek w dobrą inwestycję.