Specjaliści od blach na rąbek stojący polecają system mocowań Bjarnes

Specjaliści od blach na rąbek stojący...

Wybrana aktualność

Specjaliści od blach na rąbek stojący polecają system mocowań Bjarnes
7 MAJ '21
Informacje i nowości

Specjaliści od blach na rąbek stojący polecają system mocowań Bjarnes

Bjarnes System to znany na całym świecie producent rozwiązań i narzędzi do montażu pokryć dachowych na rąbek stojący. Nie wszyscy jednak o tym wiedzą, że firma Bjarnes System jest częścią Grupy Lindab.

Jako specjaliści od blach na rąbek stojący doskonale wiemy, co jest potrzebne i najlepiej usprawnia prace montażowe podczas układania pokryć dachowych na rąbek stojący. System Bjarnes to ergonomiczne i łatwe w użyciu rozwiązania umożliwiające bezpieczną i wydajną pracę, to również najbardziej przyjazne dzisiaj użytkownikowi rozwiązania w zakresie doboru haftr oraz narzędzi do montażu dachów metalowych na rąbek stojący.

W naszej ofercie znajdują się haftry stałe i przesuwne (ze stali ocynkowanej i nierdzewnej) do montażu na podłożu z drewna, betonu, płyty warstwowej. Do montażu na dachach z izolacją cieplną polecamy system Krabban: haftry stałe i przesuwne, które są wbijane w wełnę a następnie mocowane do podłoża za pomocą łączników teleskopowych (podłoże stanowić może beton zbrojony, drewno lub strop wykonany z blachy trapezowej).

Aby ułatwić i usprawnić pracę wykonawcom firma Bjarnes opracowała również specjalne narzędzia do automatycznego montażu haftr. Clipdriver to szybki i bezpieczny system do podawania haftr, który zawiera do 15 haftr ułożonych na taśmie.

System Bjarnes i jego rozwiązania to oszczędność czasu przeznaczonego na montaż pokryć dachowych!

Bjarnes System = Lindab