Brisse, czyli powiew nowości w ofercie klimatyzatorów Lindab

Brisse, czyli powiew nowości w ofercie...

Wybrana aktualność

Brisse, czyli powiew nowości w ofercie klimatyzatorów Lindab
12 LUT '24
Informacje i nowości

Brisse, czyli powiew nowości w ofercie klimatyzatorów Lindab

​Wśród wielu osób wciąż panuje przekonanie, że klimatyzacja to luksus zarezerwowany dla najzamożniejszych. Jednak w Lindab wierzymy, że każdy zasługuje na komfort wewnętrzny w swoim domu czy miejscu pracy. W związku z tym, wprowadzamy do naszej oferty klimatyzatory Brisse - nowej marki własnej Lindab.

Urządzenia marki Brisse, jak lekki powiew wiatru, zapewnią komfort osobom przebywającym w pomieszczeniu, i to w niewygórowanej cenie. Są to jedne z najbardziej przystępnych cenowo klimatyzatorów dostępnych na polskim rynku. Dzięki zastosowaniu ekologicznych rozwiązań, takich jak czynnik R32 o bardzo niskim współczynniku tworzenia efektu cieplarnianego GWP, są energooszczędne, więc korzystanie z nich nie będzie przekładało się na wzrost rachunków za prąd.

Klimatyzatory typu Split marki Brisse składają się z jednostki wewnętrznej, montowanej na ścianie, która jest połączona freonowo z agregatem zewnętrznym, zwykle umieszczanym na elewacji lub na ziemi. Występują w 3 mocach: 3,5 kW, 5,1 kW oraz 6,8 kW, co pozwala na dopasowanie urządzeń do wielu rodzajów pomieszczeń – od kilkunastometrowych sypialni w mieszkaniach  i domach, przez gabinety w urzędach miejskich, aż po sale lekcyjne w przedszkolach i szkołach.

Urządzenia wyposażone są w wiele przydatnych funkcji takich jak Inteligentne osuszanie, 24h timer, Tryb nocny czy Autorestart. Są ultraciche, dzięki czemu nie przeszkadzają np. w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych lub w odpoczynku. Dzięki opcji WiFi Ready klimatyzatory można w przyszłości wyposażyć w moduł WiFi, umożliwiający zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej.

Poznaj produkty marki »

Kto może zainstalować klimatyzator Brisse w mojej okolicy?
Zobacz mapkę instalatorów »