Praktyczny montaż central wentylacyjnych Salda

Praktyczny montaż central wentylacyjnych Salda

Wszystkich instalatorów i dystrybutorów zainteresowanych montażem central wentylacyjnych zapraszamy do udziału w specjalnym szkoleniu praktycznym z montażu central wentylacyjnych Salda, które na polskim rynku dostępne są wyłącznie w ofercie Lindab Polska.
 

"Praktyczny montaż central wentylacyjnych Salda" to jednodniowe szkolenie przeznaczone dla osób, które chciałyby otrzymać kompendium wiedzy z zakresu instalacji central wentylacyjnych. Podczas szkolenia, prowadzonego przez doświadczonego eksperta, uczestnicy zapoznają się m.in. z nazewnictwem i zastosowaniem niezbędnych narzędzi, doborem odpowiedniej wydajności urządzenia oraz podstawowymi czynnościami związanymi z montażem.
 

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 15 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

  • 100,00 PLN brutto.

Szkolenie należy opłacić od razu po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w kolejnym kroku rejestracji (kartą płatniczą lub e-przelewem). Zgłoszenie na szkolenie zostaje anulowane, jeśli płatność nie dotrze do nas w ciągu 30 minut od rejestracji. Jeśli chcesz zapisać na to szkolenie więcej niż jedną osobę i skorzystać ze zniżki - podaj również Ich dane zmieniając ilość osób nad polem z imieniem i nazwiskiem. Wtedy też zostanie wystawiona jedna faktura dla wszystkich zgłaszanych osób. Opcja jest dostępna tylko dla firm.

Miejsce szkolenia:

Lindab Sp. z o.o.,
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144,
05-850 Ożarów Mazowiecki

Dla osób przyjeżdzających samochodem zapewniamy miejsce parkingowe.

Harmonogram szkolenia:

09:00
Rozpoczęcie szkolenia.
09:05
Prezentacja ogólna Salda.
10:30
Przerwa kawowa.
10:45
Podstawy montażu i uruchomienia central wentylacyjnych SALDA. Najczęstsze błędy w montażu, przegląd alarmów, porady praktyczne.
12:30
Lunch.
13:00
Nietypowe sytuacje serwisowe, triki i porady.
15:00
Zakończenie szkolenia.