Systemy oddymiania Lindab

Systemy oddymiania Lindab

Zapraszamy projektantów instalacji wentylacji bytowej na szkolenie online, podczas którego poznają systemy oddymiania Lindab, ze szczególnym uwzględnieniem jednostrefowych systemów stalowych. Nasz ekspert omówi również warunki ich zastosowania i montażu, wraz z uwzględnieniem możliwości montażu pionowego.

Szkolenia online dla projektantów to krótkie, merytoryczne spotkania skierowane do praktyków z biur projektowych odpowiedzialnych za tworzenie właściwego klimatu w nowoczesnych budynkach. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w ofercie Lindab, ich konstrukcją i zastosowaniem oraz otrzymania praktycznych porad od ekspertów i inżynierów Lindab. Maksimum wiedzy merytorycznej, praktycznej i przełomowe technologie przyszłości tylko podczas naszych szkoleń online organizowanych przez Lindab!

Po ukończeniu szkolenia uczestnikom zostaną przesłane certyfikaty w wersji cyfrowej.

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 50 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

  • bezpłatne!

Miejsce szkolenia:

online (link do transmisji zostanie wysłany na podany adres e-mail).

Harmonogram szkolenia:

10:00
Rozpoczęcie szkolenia.
10:05
Kanały i kształtki do jednostrefowych systemów oddymiania:
  • wymiary;
  • sposoby montażu;
  • parametry i dokumenty dopuszczające.
10:30
Elementy systemów oddymiania:
  • tłumiki, klapy odcinające, klapy rewizyjne, przepustnice regulacyjne i kratki wyciągowe.
11:00
Pytania uczestników i zakończenie szkolenia.