Seminarium szkoleniowe dla projektantów - poziom podstawowy

Seminarium szkoleniowe dla projektantów -...

Zapraszamy projektantów instalacji wentylacyjnych na praktyczne szkolenie, podczas którego poznają podstawy projektowania w programie CADvent oraz program doborowy lindQST. Są to rozwiązania Lindab IT Solutions, które ułatwiają codzienną pracę i umożliwiają tworzenie zaawansowanych projektów systemów wentylacyjnych.

Seminaria szkoleniowe dla projektantów to szkolenia skierowane do praktyków z biur projektowych odpowiedzialnych za tworzenie właściwego klimatu w nowoczesnych budynkach. Podczas szkolenia uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i rewolucyjnymi technologiami przyszłości dla branży HVAC z oferty Lindab, ich konstrukcją i zastosowaniem oraz otrzymają praktyczne porady od ekspertów i inżynierów Lindab. Ponadto, mają możliwość poznania szerokiego zakresu profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions. Maksimum wiedzy merytorycznej i przełomowe technologie przyszłości tylko na szkoleniu dla projektantów.

Seminarium szkoleniowe przeznaczone jest dla osób z zakupioną licencją programu CADVent. Każdy uczestnik musi posiadać własnego laptopa z działającymi programami AutoCAD (2013-2022) oraz CADvent.

Szkolenie odbędzie się on-line przez aplikację MS Teams.

Jak się zgłosić?

Jeśli termin najbliższego szkolenia zostanie ustalony - poniżej pojawi się aktywny formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie wypełnić i wysłać. Zajęcia mogą zostać przeprowadzone dla maks. 20 osób. O rezerwacji miejsca na szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt szkolenia:

 • bezpłatne!

Miejsce szkolenia:

online (link do transmisji zostanie wysłany na podany adres e-mail).

Harmonogram szkolenia:

09:00
Rozpoczęcie szkolenia.
09:05
CADvent:
 • przedstawienie podstawowych funkcji;
 • wykorzystanie podręcznego menu do rysowania instalacji 3D;
 • dobór i wstawianie nawiewnika;
 • dobór i wstawianie tłumika
 • generowanie specyfikacji materiałowej
 • tworzenie dokumentacji projektowej
   
10:30
lindQST:
 • dobór i symulacja pracy nawiewnika;
 • współpraca CADvent z LindQST.
11:00
Zakończenie szkolenia.

Formularz zgłoszeniowy

Data szkolenia:*

*

Zgłaszasz się jako:*

Ilość osób:*

Dane podstawowe:

Dane kontaktowe:

Zgody formalne: