Wystartowała nowa strona z klimatyzatorami TCL!

Wystartowała nowa strona z klimatyzatorami TCL!

Wybrana aktualność

Wystartowała nowa strona z klimatyzatorami TCL!
26 CZE '24
Informacje i nowości

Wystartowała nowa strona z klimatyzatorami TCL!

Ruszyła nowa strona TCL dedykowana klientom końcowym, którzy od teraz będą mogli w bardziej przyjaznej i multimedialnej formie poznać klimatyzatory TCL, dostępne w ofercie Lindab Polska oraz naszych instalatorów w całej Polsce.

Stronę znajdziecie pod adresem www.tcl-klimatyzatory.pl.

Co znajdzie na niej klient końcowy? Przede wszystkim, najważniejsze informacje na temat firmy TCL, pokazujące skale jej działania i udowadniające, że jest to ogromny, liczący się na świecie koncern produkujący urządzenia dla branż RTV, AGD oraz HVAC. Nie zabraknie również na niej filmów dotyczących klimatyzatorów, działalności TCL czy ukazujących kulisy produkcji samych urządzeń.

Celem powstania nowej strony jest przedstawienie klimatyzatorów TCL w bardziej przyjaznej, mniej technicznej formie niż na stronie lindab-polska.pl, która dedykowana jest instalatorom i dystrybutorom. Za pośrednictwem  strony www.tcl-klimatyzatory.pl chcemy dotrzeć przede wszystkim do klienta końcowego, który szuka dobrej jakości, lecz przystępnych cenowo klimatyzatorów, które nie tylko zapewnią chłód latem i ciepło zimą, ale również zadbają o doskonałą jakość powietrza w domu, dzięki funkcjom takim jak jonizator dipolarny i lampa UV, dostępnym w modelu klimatyzatora TCL Ocarina.

Zauważamy również, że nie każdy inwestor, który chce zainstalować klimatyzator w swoim domu, wie jak wygląda proces jego zakupu i montażu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy mapkę instalatorów klimatyzacji TCL, wraz z wyjaśnieniem jak wygląda cały proces zakupowy klimatyzacji dla klienta końcowego. W opisie tym, wyjaśniamy m.in. jak istotne jest posiadanie certyfikatu F-Gaz przez firmy instalacyjne.

Lindab Polska jest pierwszym, oficjalnym dystrybutorem klimatyzatorów TCL w Polsce od 2019 roku.

Więcej informacji o marce TCL i jej urządzeniach »