Tworzymy świąteczny klimat

Tworzymy świąteczny klimat

Wybrana aktualność

Tworzymy świąteczny klimat
16 GRU '22
Z życia firmy

Tworzymy świąteczny klimat

Grudzień to czas przygotowań do zbliżających się świąt. W Lindab również nie brakuje inicjatyw, które mają pomóc nam poczuć świąteczny klimat.

Integracja przy ubieraniu choinki

Z inicjatywy Grupy Przyjazny Lindab 5 grudnia odbyło się wspólne ubieranie choinki. Piękna, żywa jodła kaukaska stanęła w recepcji siedziby głównej i została przystrojona we własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe przyniesione przez naszych pracowników. Nie mogło również zabraknąć ozdób wykonanych przez Dział Produkcji, czyli niebieskich bombek i białych gwiazdek ze stali.

Konkurs na najpiękniejsze ozdoby świąteczne

W świąteczne przygotowania chętnie angażują się również najmłodsi. Grupa Prorodzinna postanowiła więc zachęcić dzieci naszych pracowników do udziału w konkursie na najpiękniejsze ozdoby świąteczne. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace były tak piękne, pomysłowe i estetycznie wykonane, że do każdego z małych artystów powędrował podarunek. Stroiki, kartki, ozdoby choinkowe wykonane przez dzieci już zdobią naszą firmę.

Mikołajkowe prezenty dla pracowników

Tradycyjnie, z okazji zbliżających się świąt, pracownicy otrzymali od firmy karty przedpłacone. Wręczanie prezentów odbyło się 6 grudnia, w mikołajki i przypadło naszym koleżankom z Działu HR, które tego dnia wcieliły się w rolę pomocnic Świętego Mikołaja.