Trzecia edycja firmowego turnieju "Lindab Volley Cup" za nami!

Trzecia edycja firmowego turnieju "Lindab Volley...

Wybrana aktualność

Trzecia edycja firmowego turnieju
30 CZE '23
Z życia firmy

​32 zawodników, 8 drużyn oraz pełne sportowych emocji piątkowe popołudnie - tak wyglądała ostatnia firmowa integracja dla Pracowników Lindab, podczas której odbyło się również pierwsze ognisko.

Turniej został rozegrany na zasadach "drabinki pucharowej". Drużyna, która przegrała mecz odpadała z turnieju. Zespoły grały do dwóch wygranych setów, do 25 punktów. W przypadku remisu 1:1 rozgrywany był tie-break do 15 punktów.

Już podczas pierwszych rozegranych meczów zawodnicy wykazywali się wielkim duchem walki. Każdy przegrany punkt mobilizował do jeszcze większego wysiłku. Nie obyło się bez drobnych kontuzji, ale nawet one nie powstrzymały zawodników przed walką do ostatniej piłki i ukończeniem meczów! Dużą motywacją był również gorący doping kibiców.

Zaszczytne, pierwsze miejsce zajęła drużyna B w składzie: Małgorzata Szerszeń-Krzywicka (kapitan), Marcin Karczewski, Ivan Zobkiv, Rafał Sobotka. Zespół ten wszystkie mecze wygrywał 2:0 w setach, czym wzbudzał duży podziw zarówno wśród konkurentów, jak i kibiców. Wydawało się jedynie, że w meczu finałowym nie powtórzą tego wyniku, ponieważ pierwszego seta przegrywali już 12:20. Choć różnica ta wydawała się nie do odrobienia, dzięki ogromnej wierze w sukces i motywującej drużynę Pani kapitan losy seta się odwróciły, dając wynik 25:23!

Jak zwykle podczas organizacji tego typu wydarzeń, nie mogło zabraknąć pysznego jedzenia. Tym razem, była to klasyczna kiełbasa z ogniska, którą zawodnicy i kibice przygotowywali na nowopowstałym palenisku. Jesteśmy przekonani, że będzie nam ono służyło również podczas kolejnych spotkań integracyjnych.

Organizatorami turnieju "Lindab Volley Cup" oraz ogniska były firmowe grupy tematyczne: Grupa Sportowa oraz Grupa Przyjazny Lindab.