Nasze realizacje: blacha na rąbek stojący Lindab PLX

Nasze realizacje: blacha na rąbek stojący...

Wybrana aktualność

Nasze realizacje: blacha na rąbek stojący Lindab PLX
22 CZE '21
Informacje i nowości

Nasze realizacje: blacha na rąbek stojący Lindab PLX

Pokrycia dachowe wykonane z blachy na rąbek stojący Lindab PLX cieszą się nieustającym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak również wykonawców prac dekarsko-blacharskich. Wyjątkowe właściwości plastyczne, łatwa obróbka i duży wybór trwałych powłok antykorozyjnych sprawia, że Lindab PLX jest idealnie przystosowany do łączenia na rąbek stojący.

Materiał jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne wynikające z procesów formowania. Odpowiednio dobrany skład stopu rdzenia stalowego sprawia, że rąbki po uformowaniu nie otwierają się i zachowują odpowiednią sprężystość i sztywność. Te cechy sprawiają, że świetnie sprawdza się również do wykonywania różnego rodzaju obróbek, elementów maskujących i dekoracyjnych.

W ramach prezentacji naszych produktów, chcemy pochwalić się kolejnym obiektem referencyjnym, którego dach został wykonany w technologii rąbka stojącego: kompleks Aparthotel Royal Spa w Zakopanem. Do pokrycia ponad 5000 m2 powierzchni dachów użyta została blacha na rąbek stojący Lindab PLX w powłoce Elite mat, w kolorze RAL 9007. Wykonawcą pokryć dachowych była firma: Smreczek Marek Usługi Blacharsko-Dekarskie z Ochotnicy Dolnej.

Wszystkim odpoczywającym pod dachami Lindab życzymy udanego wypoczynku!