Lindab po raz kolejny gra z WOŚP

Lindab po raz kolejny gra z WOŚP

Wybrana aktualność

Lindab po raz kolejny gra z WOŚP
13 STY '23
Z życia firmy

Lindab po raz kolejny gra z WOŚP

Styczeń to miesiąc, w którym Polskę ogarnia gorączka pomagania. To za sprawą wszechobecnych serduszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która gra już po raz 31! Jako że idea pomagania jest nam bliska, Lindab po raz kolejny dołączył do grona firm wspierających Orkiestrę.

W tym roku WOŚP gra pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". Wielki finał odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Do tego czasu trwają również aukcje oraz zbiórki przeprowadzane w firmach. Jedna z nich odbywa się właśnie w Lindab. Puszki WOŚP stanęły w trzech naszych oddziałach. Uruchomiliśmy również e-skarbonkę, do której można wpłacać środki, do czego zachęcamy nie tylko naszych Pracowników, ale również Klientów i Partnerów Biznesowych.

Link do e-skarbonki Lindab:
https://eskarbonka.wosp.org.pl/tk314d.
Zachęcamy do dokonywania wpłat i wspólnego grania!

Dlaczego walka z sepsą? Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów. 

BIEG WOŚP, czyli aktywność w słusznej sprawie

W dniu finału, czyli 29 stycznia o godz. 12:00 z Placu Defilad w Warszawie wystartuje bieg WOŚP. W tym roku odbędzie się on pod hasłem "Policz się z cukrzycą". Za 100% datków przekazanych przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

W tegorocznym biegu WOŚP wezmą również udział nasi Pracownicy, których pakiety startowe zostaną sfinansowane przez Lindab. Pewnie wielu z Was zastanawia się w jakim czasie zespół Lindab pokona ten 5-kilometrowy dystans. Otóż, nie wynik jest tu najważniejszy a słuszny cel, na który zbierane są środki z biegu WOŚP. Zatem czy truchtem czy sprintem, czy nawet spacerkiem, najważniejsze, aby razem, z uśmiechem na twarzach dotarli do celu. Tego im życzymy i z niecierpliwością czekamy na relacje!