Bieg Firmowy 2017

Wybrana aktualność

22 CZE '17
Z życia firmy

Dnia 10 czerwca 2017 r. miłośnicy biegania z całej Polski spotkali się w podwarszawskim Powsinie na charytatywnym sztafetowym Biegu Firmowym.

Impreza przyciągnęła 449 pięcioosobowych drużyn, a każdy zawodnik miał do przebiegnięcia pętle o długości 4,2 km po leśnych ścieżkach lasu Kabackiego.

Barwy Lindab reprezentowały 3 sztafety w składzie: Grzegorz Włodarczyk-Kordel, Joanna Peńska, Marta Bieniecka, Łukasz Magrowski, Joanna Petaszko, Grzegorz Biczyk, Hanna Nosowska, Anna Piotrowska, Irina Savchuk, Piotr Czesak, Igor Gromala, Sylwia Stankiewicz, Woźniak Mariusz, Paweł Samoraj i Marcin Masłowski.

Tego dnia pokonując przedburzowy upał i rywalizując jako Drużyna Lindab udowodniliśmy, że bieganie jest dla Nas wielką przyjemnością, ale i wyzwaniem. Nasze drużyny zostały sklasyfikowane odpowiednio na: 150, 301, 306 miejscu sztafet mieszanych spośród 325 drużyn.

Po biegu głównym odbyły się biegi dla najmłodszych na dystansie 100 m, gdzie dzieciaki mogły ukończyć zmagania ze "złotym" medalem na szyi. Jesteśmy dumni z Naszych dwóch Krasnali: Alicji i Wojtka Magrowskich, którzy dzielnie pokonali tę odległość.