„Akademia Profesjonalnego Dekarza 2023” już za nami!

„Akademia Profesjonalnego Dekarza 2023” już...

Wybrana aktualność

„Akademia Profesjonalnego Dekarza 2023” już za nami!
23 MAR '23
Informacje i nowości

„Akademia Profesjonalnego Dekarza 2023” już za nami!

Pięć dni, ponad 60 uczestników z całej Polski i solidna dawka praktycznych umiejętności – tak można podsumować szkolenia „Akademia Profesjonalnego Dekarza”. 16 marca 2023 r. odbyło się ostatnie z nich.

Trochę teorii i duża dawka praktyki

Szkolenia odbyły się w naszym oddziale w Brwinowie, w którym na co dzień produkujemy systemy rynnowe i pokrycia dachowe Lindab. Całodniowe spotkanie rozpoczęło się od części teoretycznej, podczas której ekspert Lindab zaprezentował produkty oraz nowości, zaprojektowane i produkowane w Polsce: blachodachówkę Lindab Costa oraz autorski system rynny ukrytej. Opowiedział o ich najważniejszych parametrach technicznych, zaletach, a także zastosowaniu.

Następnie, odbyło się obowiązkowe szkolenie BHP mające na celu zapoznanie uczestników z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie zakładu, po którym wszyscy udali się na część praktyczną. Tam na uczestników czekały trzy stanowiska pracy, przy których w 3-4 osobowych grupach uczyli się najważniejszych umiejętności w fachu dekarskim, m.in. obróbki komina, montażu systemu rynnowego Lindab Rainline i okapu. Udział w szkoleniu był doskonałą okazją, aby lepiej poznać produkty Lindab, zobaczyć jakie mają właściwości i jak się z nimi pracuje. A wszystko to w przyjaznej atmosferze i pod okiem doświadczonych ekspertów.


O „Akademii Profesjonalnego Dekarza”

„Akademia Profesjonalnego Dekarza” to jedno ze szkoleń dostępnych w ramach Akademii Lindab, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Możliwość nabycia praktycznych umiejętności, niezbędnych w fachu dekarskim, praca na najwyższej jakości szwedzkich produktach Lindab, pod okiem doświadczonych ekspertów to kwestie, które niewątpliwie mają na to wpływ.

Ankiety przeprowadzone po szkoleniu potwierdzają, że „Akademia Profesjonalnego Dekarza” spełnia oczekiwania uczestników, co cieszy nas podwójnie. Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji i zapraszamy za rok!

Więcej informacji o Akademii Lindab »