Magazynier - kierowca wózka jezdniowego

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier - kierowca wózka jezdniowego

miejsce pracy: Wieruchów
Wynagrodzenie brutto:  4 100 zł + premia + wysokie dodatki za pracę w nocy

Opis stanowiska:

  • załadunek, rozładunek, kompletacja towaru,
  • obsługa systemów magazynowych,
  • obsługa skanera,
  • wydawanie towaru,
  • kompletacja zamówień.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym,
  • mile widziane doświadczenie na magazynie wysokiego składowania,
  • dokładność, sumienność,
  • gotowość do pracy 3-zmianowej.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 4 100 zł + premia + wysokie dodatki za pracę w nocy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak sezonowości),
  • możliwość rozwoju,
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • program „poleć pracę”,
  • nagroda za staż pracy,
  • świeże owoce, herbata, dostęp do dystrybutora z wodą gazowaną i niegazowaną,
  • atrakcyjne warunki pracy, rozbudowane zaplecze socjalne,
  • wysokie standardy BHP,
  • możliwość dojazdu komunikacją podmiejską (linie 743, L-7).

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Polityka prywatności kandydatów do pracy: pobierz w formacie .pdf