Pracownik produkcji

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. W Polsce siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

miejsce pracy: Wieruchów

Opis stanowiska:

  • prace blacharskie polegające na wytwarzaniu elementów do wentylacji (m.in. trasowanie, cięcie, składanie);
  • obsługa maszyn i sprzętu elektrycznego;
  • sprawdzanie jakości produktów;
  • bieżąca obsługa linii produkcyjnej;
  • przestrzeganie norm ilościowych;
  • realizacja planu produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziany kierunek ślusarski);
  • umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie regulaminowe;
  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie), pikniki rodzinne, obchodzenie jubileuszy oraz inne akcje wspierające satysfakcję i integracje pracowników;
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (brak sezonowości);
  • atrakcyjne warunki pracy, wysokie standardy BHP;
  • szkolenia wewnętrzne.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię oferty, nadal możesz zostawić u nas swoje CV: kliknij w ten link »

Polityka prywatności kandydatów do pracy: pobierz w formacie .pdf